Rezerwacje Grupowe

Intrep Poland TPS Bilety lotnicze Rezerwacje grupowe Najlepsze Ceny!

Potrzebujemy jedynie kilka podstawowych informacji: skąd-dokąd? kiedy? ile osób? preferowana pora przelotu?
Resztą zajmiemy się my! Nie wahaj się i zapytaj o najbardziej „egzotyczne” kraje i kierunki. Dajemy możliwość rezerwacji na przeloty międzynarodowe, regionalne i krajowe. Mamy bezpośredni kontakt z ponad trzystoma przewoźnikami na całym świecie, w tym z wszystkimi liniami typu „low cost” na kazdym kontynencie. Na potwierdzenie przyjęcia Twojego zapytania nie będziesz nigdy czekał dłużej niż 24 godz!


Porównamy wszystkie sensowne oferty przewoźników operujących na danej trasie.
W ciągu maksymalnie 72 godzin otrzymasz pierwszą informację o możliwych i proponowanych przez nas przelotach, wstępną wycenę oraz potencjalne sugestie co do ewentualnych alternatywnych rozwiązań. Wszystko to czysto informacyjnie, bez żadnych zobowiązań z Twojej strony!


Jeśli wstępnie zaakceptujesz którąś z naszych propozycji:
– Wynegocjujemy najlepszą możliwą cenę;
– Ustalimy jasne zasady płatności depozytów i płatności końcowych, terminy podania nazwisk, wystawienia biletów, dogodne warunki ewentualnych zwrotów i zmian nazwisk w grupie.


Wszystkich płatności dokonasz bezpośrednio do nas na podstawie otrzymanych faktur. Możliwa płatność w złotówkach, euro, dolarach amerykańskich, peso meksykańskich (MXN) lub dolarach australijskich (AUD).
Ułatwimy Ci pracę, zapewnimy fachową poradę wspartą długoletnim doświadczeniem!!!

W razie pytań prosimy o kontakt!