1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Wyszukiwarka informacji zawartych na stronie:

Ubezpieczenia

Planujesz urlop, pomyśl o Ubezpieczeniu Podróżnym. Zobacz co możemy ci zaoferować w Warszawie.

Urlop- czas beztroskiego relaksu czy dodatkowy stres?
Jeszcze do niedawna Pani Jadwiga na samą myśl o urlopie uśmiechała się szeroko i z rozmarzeniem snuła plany związane z kolejnymi wyjazdami. Dziś niestety ten zapał planowania kolejnych wypraw nieco osłabł. Powodem tego umiarkowanego entuzjazmu na wyjazd z Warszawy jest historia sąsiadki pani Jadwigi, której mieszkanie zostało okradzione w czasie jej ostatniego urlopu. Niestety o tego typu zdarzeniach słyszy się coraz częściej i stają się one plagą Warszawy, nie tylko w czasie wakacji ale nawet wyjazdów na dłuższe weekendy. Konsekwentnie ?wymarzone? wyjazdy będące kiedyś odskocznią od codzienności zamiast przynosić miłe wspomnienia i wyczekany odpoczynek, stają się powodem dodatkowych stresów i niepotrzebnych nerwów związanych z niepewnością co zastaniemy w domu czy mieszkaniu po powrocie z wyjazdu.

Co zrobić by w pełni cieszyć się urlopem i przegonić ?czarne chmury? zmartwień?
Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom podróżujących oraz starając się przeciwdziałać współczesnym zagrożeniom Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa oferuje wyjeżdżającym bogaty pakiet ubezpieczeń podróżnych. Wariant Ubezpieczeń Travel World The Best nie tylko chroni podróżnych zapewniając im komfort podczas wypraw, ale również rozpościera ?parasol ochronny? nad mieniem pozostawionym w miejscu zamieszkania. Dzięki tej opcji czujemy się ?zaopiekowani? na wyjeździe, gdzie w razie niefortunnych wydarzeń mamy ubezpieczenie kosztów leczenia, ratownictwa i transportu. Nie musimy się też martwić o bagaż, ponieważ ten wariant ubezpieczenia zakłada również zwrot poniesionych przez nas kosztów na rzeczy osobistego użytku w przypadku gdy nasz bagaż podróżny wybierze inną- dłuższą drogę dotarcia do celu podróży. Dotyczy to opóźnień conajmiej 5 godzinnych. Ale Ubezpieczenie The Best działa także tam gdzie nas aktualnie nie ma. Nasze mieszkanie i dom pozostają pod opieką Ubezpieczyciela. Gdyby ziścił się czarny scenariusz i nasze lokum zostało okradzione, możemy liczyć na realizację świadczenia ubezpieczeniowego. Ponadto Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa zapewnia dozór naszej nieruchomości przez 48 godzin, gdyby na skutek zaistniałej niefortunnej sytuacji zachodziła potrzeba chronienia mienia i upewnienia się, że nikt niepowołany nie wtargnie do naszego mieszkania. Mając taką możliwość zapewnienia sobie komfortu psychicznego w czasie wyjazdu żal byłoby zaniechać wyjazdów w nieznane i nieodwiedzone zakątki.

Na co warto zwrócić dodatkową uwagę przy wyborze Ubezpieczenia Podróżnego?
Udając się w egzotyczne miejsca nie brakuje nam pomysłów na nietuzinkowe spędzanie czasu. Z fantazją i entuzjazmem podchodzimy do wielu propozycji oferowanych przez usługodawców. Niestety czasem zapominamy, że nasze ciało niezahartowane na co dzień, niewyćwiczone i nie przyzwyczajone do extra wysiłków może się zbuntować. Z łatwością może dojść do kontuzji, zwłaszcza jeśli pokusimy się o uprawianie sportów ekstremalnych. Idealnym rozwiązaniem problemów wynikających z takich ekscesów jest dokupienie wariantu ubezpieczenia podróżnego zawierającego opcję uprawiania sportów wysokiego ryzyka. Mając takie zabezpieczenie możemy decydować się na każdy ?wyskok?, by po powrocie do Warszawy móc pochwalić się wśród znajomych naszymi ?osiągnięciami?.

Więcej informacji na temat różnych wariantów ubezpieczeń podróżnych Towarzystwa Ubezpieczeniowego Europa można znaleźć na tej stronie.

Wyczerpujących wyjaśnień udzielimy również w naszym biurze w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (22) 575 52 52.

Bezpieczny urlop, mieszkanie pod opieką, szaleństwa sportowe- Ahoj Przygodo!!!!

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji- świadomy wybór, który uratuje Twoje finanse w sytuacjach ?nieprzewidywalnych?. Poznaj alternatywy ubezpieczenia w Warszawie.

Kiedy warto pomyśleć o ubezpieczeniu kosztów rezygnacji?
Każdy wyczekuje urlopu, liczy dni do momentu wyjazdu, planuje, oszczędza, robi wszystko by to był ?wymarzony odpoczynek?. Kuszące oferty ?First Minute? zachęcają do zadeklarowania się na wczasy z dość dużym wyprzedzeniem czasowym. To w praktyce oznacza podjęcie pewnego ryzyka, bo niestety nie się przewidzieć wszystkiego, co może nas spotkać ? po drodze? do czasu wyjazdu. To samo dotyczy oferty tanich przelotów. Im wcześniej wykupimy bilet lotniczy, tym korzystniejszą cenę zapłacimy. Niestety każdemu z nas jakiś nieszczęśliwy wypadek czy zdarzenie losowe może skomplikować lub wręcz przekreślić plany wyjazdowe. Osoby, które nie mają żadnego ubezpieczenia nie dość, że będą ?pokrzywdzone? przez los to jeszcze muszą się liczyć ze stratą finansową zainwestowanych pieniędzy w wyjazd.

Co zrobić by zminimalizować straty finansowe planując wyjazd?
Choć nie można całkowicie wyeliminować niefortunnych zdarzeń, nieprzewidywalnych sytuacji, to można zminimalizować ich negatywne skutki. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa oferuje Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji dzięki któremu nie stracisz finansów zainwestowanych w wyjazd. Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji pozwala odzyskać 100% poniesionych kosztów na imprezę turystyczną, wydatkowanych na zakup biletów lotniczych (w tym również na przeloty tanimi liniami lotniczymi czy na rejsy charterowe) i biletów promowych, czy pieniędzy wydanych na opłatę noclegu na terenie Polski, np. na hotel w Warszawie. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom podróżnych, różnorodnościom zagrożeń, zwłaszcza w dużych miastach typu Warszawa, Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa opracowało 3 warianty ubezpieczenia. Mamy do wyboru Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji 100%, 100% Plus i Max.

Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji -?szyte na miarę? opcje. Jak wybrać tę właściwą? W zależności od opcji jaką wybierzemy Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa zwróci nam koszty poniesione na wyjazd, jeśli udokumentujemy chorobę własną lub niedomaganie towarzysza podróży czy osób nam bliskich, zgon, szkodę w mieniu, utratę pracy lub konieczność podjęcia pracy w terminie pokrywającym się z wyjazdem. Pakiet Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji 100% Plus ponadto zapewni zwrot naszych funduszy gdy padniemy ofiarą kradzieży dokumentów lub pojazdu, zostaniemy poszkodowani w wypadku komunikacyjnym, zostaniemy wezwani do sądu lub termin wyjazdu pokryje się z datą egzaminu poprawkowego. Wariant Max pozwoli nam odzyskać pieniądze jeśli udokumentujemy inne ?nieszczęścia? jak choćby chorobę pupila, czy odrzucenie wniosku wizowego. Szczegółowe informacje dotyczące wariantów Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji znajdują się na tej stronie.
Wyczerpujących wyjaśnień udzielimy również w naszym biurze w Warszawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (22) 575 52 52.

Mając Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji Towarzystwa Europa warto zaryzykować najbardziej ?nieprawdopodobny? wyjazd!
Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji ? parasol ochronny dla podróżnych w czasach gdy oferta biur podróży ?First Minute? przegrywa z komplikacjami życiowymi ?Last Minute?.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji- pakiet ?na czasie?.
W obecnych czasach, gdy tempo życia, zwłaszcza w dużych miastach jak Warszawa, wymaga od nas 100% wydajności, dyspozycyjności i funkcjonowania na najwyższych obrotach, zdarza się, że nasz organizm buntuje się i odmawia posłuszeństwa. Dzieje się tak, najczęściej gdy tuż przed urlopem chcąc pokończyć projekty, pozamykać bieżące sprawy bierzemy na siebie dodatkowe obowiązki i eksploatujemy nasz organizm do przysłowiowego końca. I zdarza się, że zamiast pakować walizki na wyjazd przychodzi nam zmagać się z niespodziewaną niedyspozycją. Wziąwszy jeszcze pod uwagę mutacje i złośliwość współczesnych wirusów nie warto lekceważyć symptomów chorobowych i narażać zdrowie czy nawet życie. Wiadomo, że w takich sytuacjach nie dość, że jesteśmy rozczarowani niefortunnym zbiegiem okoliczności, czujemy się pokonani przez chorobę to jeszcze tracimy ciężko zarobione pieniądze, które wpłaciliśmy na wyjazd. I o ile odpowiednio wcześnie wdrożone leczenie, rzetelne stosowanie się do wskazówek lekarza pozwolą nam dojść do siebie i wyzdrowieć, to by przeciwdziałać stratom finansowym niedoszłego wyjazdu, musimy zastosować inne remedium.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji- remedium przeciw bolączkom czasów współczesnych.
Niespodziewane zachorowanie to tylko jedna z przeciwności losu jakie mogą skomplikować plany wyjazdowe. I bynajmniej nie musi to być poważna choroba. Wystarczy ekstrakcja zęba po której lekarz odradza podróże lotnicze. Boleśnie przekonał się o tym pan Józef z Warszawy, który musiał usunąć ząb i przez ten zabieg zrezygnować z rodzinnego wyjazdu wakacyjnego. Dzięki temu, że pan Józef wykupił ubezpieczenie kosztów rezygnacji, jego jedyną stratą był ubytek w uzębieniu. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa wypłaciło mu zwrot kosztów poniesionych na wyjazd dla niego i całej rodziny. Pan Józef z ulgą przyjął zwrot ponad 10.000 złotych. Inną bolączką w naszym globalnym świecie, która może pokrzyżować plany wyjazdowe są zawirowania w pracy. Ubezpieczenie kosztów rezygnacji 100% skutecznie radzi sobie i z tym problemem. Równie bezwzględnie ubezpieczenie kosztów rezygnacji 100% Plus rozprawi się z komplikacjami wynikającymi z kradzieżą dokumentów czy auta, wezwaniami sądowymi czy nowymi terminami egzaminów poprawkowych, które mogą się pokryć z datami wyjazdu. Wybór wariantu ubezpieczenia kosztów rezygnacji Max pozwoli nam odzyskać pieniądze z anulowanego wyjazdu w innych nieprzewidywalnych wypadkach, które będziemy mogli udokumentować. Decydując się na ubezpieczenie kosztów rezygnacji możemy bez stresu stawić czoła nieprzewidywalnym wypadkom jakie niesie życie.

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji pierwszy i jedyny wybór- first and last choice.
Bez względu w jakiej sytuacji życiowej się znajdujemy, czy jesteśmy aktualnie zdrowi, czy mamy stabilną pracę, czy mieszkamy w małym miasteczku czy w Warszawie, czy wisi nad nami widmo niezdanych egzaminów, czy zdecydujemy się na ofertę First czy Last Minute ubezpieczenia kosztów rezygnacji to najlepszy wybór przeciw ?chichotowi losu?.

W celu indywidualnego dopasowania najkorzystniejszego wariantu ubezpieczenia prosimy o kontakt z naszym biurem w Warszawie. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-17.00.

Szczegółowe informacje na temat różnych wariantów ubezpieczeń kosztów rezygnacji Towarzystwa Europa znajdują się na tej stronie.

TU EUROPA