1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
Wyszukiwarka informacji zawartych na stronie:

Linie lotnicze HahnAir

Hahn Air to zarejestrowana w Niemczech linia lotnicza, która użycza swych blankietów biletowych do wystawiania połączeń lotniczych operowanych przez swoje linie partnerskie.

Hahn Air to idealne rozwiązanie dla agentów lotniczych, którzy często stają przed koniecznością wystawienia dziwnych przelotów na ?egzotycznych? przewoźników, którzy nie są zarejestrowani w danym kraju. Blankietów biletowych Hahn Air można użyć także do wystawiania stawek publikowanych innych przewoźników oraz do kreowania różnych połączeń na zasadzie airpassów. I właśnie oferowana przez Hahn Air możliwość samodzielnego zestawiania poszczególnych odcinków podróży jest najbardziej interesująca dla pasażerów indywidualnych.

Tym co na pewno zainteresuje wszystkich jest unikatowa, niespotykana nigdzie indziej usługa: pasazerowie z biletami Hahn Air sa ubezpieczeni na wypadek bankructwa linii lotniczych. Od poczatku 2010 roku agenci IATA moga wystawiac na stocku Hahn Air bilety wraz z gwarancja zwrotu kosztow za niewykorzystany przelot w przypadku bankructwa przewoznika. W celu zagwarantowania tego typu ochrony swoim pasazerom Hahn Air podpisal umowe z ubezpieczycielem Generali Versicherung AG. W mysl tej umowy w przypadku bankructwa linii, ktorej przelot byl wystawiony na dokumentach Hahn Air pasazerom przysluguje zwrot kosztow
za niewykorzystane przeloty wraz z odpowiednimi oplatami lotniskowymi!!!!

*Wazne*: Ubezpieczenie biletow Hahn Air nie wiaze sie z zadnym dodatkowym kosztem ani ze strony kasjera, ani pasazera!!!!!!

 

HAHN AIR
www.hahnair.com
One Globe. One Ticket.
HR-169